İbrahim Saraçoğlu Kırışıklık Kürü
15 Mayıs 2024

İbrahim Saraçoğlu Kırışıklık Kürü

İbrahim Saraçoğlu Kırışıklık Kürü, cilt üzerindeki kırışıklık hem erkek hem de bayanlar için oldukça üzücü bir durumdur. Kişi yaşa girdikçe bu durum daha ilerler ve ilk bakışta dikkat çekecek konuma gelir. Kimi insanlar cilt yapılarından dolayı kırışıklığa daha erken yaşta maruz kalırlar. Günlük hayattaki gülme, sinirlenme, stres, güneş ışınları, tüketilen besinler v. B gibi birçok dış faktörlerde zamanla cilt kırışıklığına neden olmaktadır. Bitkisel tedavileri dünya çapında bilinen Türk kimya profesörü İbrahim Saraçoğlu birçok bitkisel yöntemlerle insanlara evde uygulanabilecek kırışıklık kürü tarifleri vermektedir. İbrahim Saraçoğlu kırışıklık kürü çeşitleri hem evde kolayca uygulanabilecek hem de kişiler için daha ucuza mal olacak türden. Günümüzde piyasada satılan ve gerçekten etkisini gösterebilen kremler oldukça pahalı ve düzenli kullanım isteyen ürünlerdir. Bu yüzden kişilerin bütçesini oldukça zorlamaktadır. Ayrıca evde uygulanan bitkisel kürler hem daha sağlıklı hem de daha doğal olur. Katkı maddesi içermeden evde kolayca hazırlanan kırışıklık kürleri gönül rahatlığıyla cilde uygulanabilir.

İbrahim Saraçoğlu Kırışıklık Kürü Tarifi

Kaymak ve elma ile yapılan kırışıklık kürü maskesi, bir adet yeşil elma soyulur ve içerisine 3 kaşık kadar kaymak eklenir. Bu ikili robot yardımıyla iyice çırpılır ve sürülmeye hazır bir kıvama getirilir. Karışım cilde güzelce sürülür ve cilt temiz bir bezle kapatılır. 20 dakika kadar bekletildikten sonra bez çıkarılır ve cilt ılık suyla yıkanır.

Yumurta beyazı ve bal ile hazırlanan kırışıklık kürü maskesi, bir adet yumurta akı ile 2 yemek kaşığı kadar süzme bal karıştırılır ve yüze sürülür. Yaklaşık 20 dakika kadar ciltte bekletilir. Daha sonra yüze su çarpmadan lokal bir şekilde cilt yıkanır. Bu karışım cilde uygulanırken tüylü bölgelere uygulanması uygun olmaz. Ağda etkisi yaratır.

İbrahim Saraçoğlu Kırışıklık Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni